AskimizNet Sohbet Odalari Hakkinda

Merhaba Sevgili AskimizNET Sohbet Kullanıcıları ve Ziyaretçileri..

Öncelikle Askimiz.Net alan adı tarafimızca 15.06.2016 tarihinde kayıt edilerek Sohbet ve Chat aramaları için insanlara ücretsiz bir sohbet servisi sunmaktadır. AskimizNET tarafımızca büyük bir hassasiyet ve önem elde ederek siz değerli kullanıcılarımıza seviyeli ve rahat bir sohbet ortamı yaratmak hedefiyle Sohbet ve Chat sektörün de ilerliyoruz. Askimiz.NET açıldığı günden itibaren, yapılan çalışmalar tamamıyla sizler gibi insanların bu iş için gönül vermiş olduğu bir çok şahısların bir araya gelerek emek vererek üstün bir başarı sonucunda ortaya koyduğu bir projedir.

Askimiz.NET ile Yeni Nesil Sohbet için Buradayız

Bir çok insanların bu camia da kurduğu ikili diyaloglar, samimi bir sohbet yaratıcılığı ve daha fazlasını sizlere aktardık. AskimizNET olarak tamamıyla ücretsiz bir şekilde sağlanan bu sohbet sitesin de dilediğinizce takılabilir, doyumsuz sohbetler edebilirsiniz.Unutmayın Askimiz.NET’in tek hedefi zirve değil, topluluğun içerisin de bir gönül sevgi yumağı oluşturmaktır.

Askimiz.NET de Dikkat Etmemiz Gereken Kurallar

  1. C kurucusu olan önderimiz M.Kemal Atatürk’e ve yine T.C devletine (hakaret,eleştirilerde) bulunmak.
  2. C vatandaşı olduğunuzu ve buranın bir Türk servisi olduğunu unutmadan Türkçe ve resmiliği kabul edilmiş ulusal diller dışında bir dilde konuşmak, kendi hain emelleri ile ülkeyi bölebileceğini(?) düşünen zihniyetlerin dillerini propaganda amaçlı kullanmak ve o dillerdeki kelimeleri nick olarak seçmek, kanal olarak oluşturmak
  3. Argo içerikli ve cinselliği tanımlayan rumuzların kullanımı
  4. Sohbet odaları genelinde Siyasi, din ve ahlak konularında tek\karşılıklı tartışmalara girmek, kendi düşüncelerinizi benimsetmeye(?) çalışmak
  5. Sunucu üzerinde kayıtlı/kayıtsız tüm rumuzların ve kanalların kullanımı sahibi konumundaki kullanıcıya verilmiştir, fakat sunucu yönetimi gerekli gördüğü taktirde rumuz’a yada kanal’a el koyma hakkına sahiptir.. Bu tür durumlarda da hak sahibi sadece askimiz.net.net’dur ve kullanma hakkı tanınan kişi/kişiler hiçbir şekilde hak iddia edemezler.
  6. Sohbet odalarında kişilerle rahatsız edici, alay edici, küçük düşürücü davranışlarda bulunmakYetkililere hakaret v.b içeren mesajlar göndermek ve kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyi başkasına yapmak

Kurallarımız gereği yasaktır.

Askimiz.NET ile Hayatını Eğlenceli Hale Dönüştür

Bir çok bir birinden farklı oyun odalarımızla birlikte sohbetinizi renklendirecek yeni eğlenceler şimdi sizlerle. Askimiz.NET olarak sohbet hizmetin de bir ilki sunmak, bu sohbeti oyunlarla birlikte daha eğlenceli bir duruma sokabilmek için oyun kanallarımızı aktif ettik. Artık sohbete bir ara verip arkadaşlarınızla güzel bir oyun vakti geçirebileceksiniz. Ve tabiki oyun kanallarını en çok tercih edenler arasında olarak top10 listesine girerek ödüllerden de yararlanabilirsiniz.(Ödül olarak bayan arkadaş vermiyoruz) bunu da dikkate alalim kesinlikle J

Askimiz.NET ile Mobil Heyecanını Yaşa

Bir çok yeniliğimizin yanı sıra sizlere Mobil sohbet heyecanını da yaşatıyoruz. Askimiz.NET hızıyla tadacağınız Askimiz sohbet mobil artık aktif. Bir çok insanın tercihi olan mobil sohbeti Askimiz.NET ile daha da samimi hale getirdik. Bir çok takipçilerimizin yakından takip ettiği mobil sohbeti artık siz de yaşayabilirsiniz! Dışarda, evde veya işte her zaman sürekli olarak sohbet’e bağlı kalarak tadacağınız en güzel sohbetler sizlerle birlikte! Hemen mobil sohbet farkını sende yaşa!

Daha da fazlası Askimiz.NET ile gerçeklerinizi belirleyin. En yeni en iyi dostluklar kurun. Bir bütünlüğüyle ciddi arkadaşlıklar ve kopmayacak bağları sağlayın. Şimdi Askimiz.NET ile yeni dönem sohbete siz de başlayın!

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
653 okuma
8 Ağustos, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?