Android Cihazlar Gizlice Nasil Takip Edilir

ANDROİD CİHAZLAR GİZLİCE NASIL TAKİP EDİLİR? Teknoloji bize şükran duyulacak pek çok şey verdiği gibi endişe edilecek pek çok şey de vermekte. Çocuklar akıllı telefonları üzerinden çevrimiçi saldırganlar onlarla iletişim kurduktan sonra günden güne tehlike içerisine giriyor ve bu akıllı cihazlar sayesinde kolaylaşan iletişim yüzünden eşler aldatılıyor.

Fiziksel Takip Tekniklerini Unutun Birkaç yıl önce ebeveynler ve eşler, telefonların dan kimlerle konuştuklarını bulabilmek için bir ipucu yakalamak umuduyla çocukları ile eşlerinin peşinden koşmak gibi şeyler yapıyordu. Bu yalnızca çok riskli olduğu ve az bilgi sağlayacağı için değil, aynı zamanda insanlar arasında derin bir uçurum açacağı için son derece verimsiz olduğunu her zaman kanıtlıyor.

Uzaktan Takip Burada öyleyse ihtiyatı elden bırakmadan birinin Android cihazında neler olduğu nasıl bulunabilir? Cevap Android takip uygulamaları şeklinde karşımıza çıkıyor. Casus uygulamalarla metin mesajları, anında mesajlaşma uygulamaları, internet tarayıcısı, rehber, media galerisi ve benzeri kaynaklardan çocuğunuzu güvende tutacak ve kocanızın sizi aldatmasına engel olacak bilgiyi kolayca toplayabilirsiniz. Anahtar İhtiyatlı Olmak Eğer bir Android cihazdan kesinlikle maksimum miktardaki bilgiyi almak istiyorsanız anahtar gizli olmak. Casus uygulamalar tam olarak bu konuda yardımcı olur.

Arka planda gözükmeden ihtiyatlı bir şekilde, çalışan uygulamalar arasında gözükmeden işini yaparlar. İşlemleri sırasında çok az veri kullandıkları için cihazın sahibi tarafından fark edilmez, oluşturduğunuz çevrimiçi hesaba bilgi gönderirler. Eşinizin sizi aldatıp almadığına ya da çocuğunuzun bir müdahaleye ihtiyacı olup olmadığına kendiniz karar verebilmek için bu veriye kolayca ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiler hakkında endişelenmekte yanlış bir şey yok, ayrıca saygın bir casus uygulama onları rahatsız etmek zorunda olmadan istediğiniz cevapları almanızda size yardımcı ola biliriz. Önemli bir bilgi oldugunu düsünerek paylasmak istedim.Yeni ve güncel makalelerimiz icin Askimiz.NET i takip etmeniz yeterli olucaktir.

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
586 okuma
10 Ağustos, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?