Alemci Sohbet Odaları

sohbet odası

Alemci Sohbet Odaları
Sanatın esasının taklit olduğunu savunan ilk düşünür Aristoteles’tir. Aslında Platon’nun eserlerinde ve felsefesinde de, her şeyin aslının idealar dünyasında bulunduğu, bu dünyadakilerin hep-sinin onun iyi ve kötü taklitleri olduğu şeklinde bir görüş vardır. Aristoteles ise insanda bir taklit (mimesis) yeteneği ve hazzının bulunduğu-nu, sanatçının olayların ve varlıkların özündeki ideali, fikri taklit ettiğini söyler. Sanatçı, âdeta tabiatın eksik bıraktığı şeyleri tamamlar.
İnsanlar çoğu zaman gündelik yaşamın stresinden ve yorgunluğundan kurtulmak adına süreli olarak kaçmak ve az da olsa rahatlamak istemektedirler. Çünkü bu kaçış insanlara büyük bir haz vermektedir. Günümüzde insanaların büyük bir bölümü gerçek hayattan koparak sanal hayata sohbet odalarına zaman geçirmektedir. Buda demek oluyor ki bu insanlar gündelik yaşamdan umduklarını bulamamışlar ve insanlarla olan ilişkilerinden sorun yaşamışlardır. bu yüzden de kendilerini chat sohbet ya da mobil sohbet odalarına iterek oralarda bunun telafisini aramaya çalışmaktadırlar. Askimiz net ailesi olarak bizlerde kendini rahat hissetmek isteyen ve sanaldan büyük bir zevk alıp yeni yeni insanlarla tanışmak isteyen kişilere yardımcı olmak adına alemci sohbet odasını açtık. Alemci sohbet odamızda hem keyifli zaman geçirecek hem de eğlenme fırsatı bulacaksınız.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
356 okuma
5 Mayıs, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?