Alaca Karanlık

Nerdeydin! Bunca zamandır ben için için parcalarken kendimi , sen hangi kollarda dinlendirdin arsiz yüreğini. Sesine bin yıl köle olacakken ben,sen kimlerde geceleri gündüz ettin. Aşk ‘tin gidişinden bildim seni. Varligimi yokluğuna ilikleyip bir ömür sen olmaya raziyken ayrılık denen illet buktu belimizi. Alaca karanlıkta gördüğüm her gölgenin senin olabilme ihtimaline sarildim durdum.Aciyan canıma inat saatlerce bekledim, gelmedin. Sensizlik ölümle es degerdi ama ben yaşamayı seçtim hayalinle . Gerçeklere tutunmaya çalışmak hayalleri yok etmek zor oldu. Bizdik birdik hiç olduk birden bire. Dilimdeki tek lisan gozlerindi sessizce,kendimce. Ruha dokunmadan bedene dokunmayi secince sen,sevda küstü yüreğimize. .Arsizdi sevmeler ya yaktı kavurdu beni aşk denen bi çare duygu.Her sokak başında bir hayal değil bir hayat bıraktım.Ben seni değil kendimi Yaktım. Olur olmaz bir şarkıda gozyasimi akittim, seni sevmedim ki ben, ben sana taptim. Ellerime sinen kokun geçmesin diye hiç bir şeye dokunmadim. Sevgin gececekmis ya, o sevgi ancak benim yüreğime geçer. Ya deler geçer ya divane ederde geçer. .
Ey yuregimin ince sizisi mahsum bakislarimin en azılı hirsizi, sevdan kordan bir ateş yanıyor bağrımda ya gel al kalanini yada sev tamamla eksik kalan yanımi.

Biz birdik  zamanin  birinde  di’li geçmiş  zamanin  aksine  miş’li zamanla  anlatıyorum  herkese, sevmemiş  hiç  diyorum, hem sevseydi  gitmezdi  ki. Bir şiirde  gidersem  kahraman  olurum  kalirsam  senin diyordu,  kahraman  olmak  için  mi bitirdi  bizi.Kimse  ben gibi sevemezki  seni,sadece  sen olduğun  için. .

İnsan bi zamandan  sonra  beklemeyi  bile  bekler  hale  geliyor.Apansizin  bir anda  hazırlıksız  yakalanmak,o bile  yoruyor  insanı. Gecti (n) gitti (n) bitti(k)..Ötesi  yok..

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
4 yorum
1.024 okuma
14 Ağustos, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (4 Yorum)

  • ask acısı mı var burda 😀 yazı cok huzun yuklu seda … neler oluyor buralarda emegıne saglık seda yıne kalıte kokmus yazın supersın

  • Aşk Varsa Acıda Vardır Yamancım 🙁 Ben ılk 4 satırdan sonrasını okuyamadım 🙁 emegıne saglık seda anlamları cok yuklemıssın kalbıne yazık 🙁

  • Sen parçalanırken bende başka kollardan sana organ nakili için uğraş veriyordum. Bir gün bana köle olman icin gecemi gundüzümü değil ömrümü harcardım sana Aşk’tım kullanmasını bilmedin beni 😀 Şükür hiç bükülmedi belim kireçlenmede olmuyor dikkat et gölgem zebanileri andırır Allah aşkına bensizliğim seni öldürecekse bu kadar mutluluga dayanamam ben sevincten kalp krizi geciririm 😀

  • Emeğine Yüreğine Gönlüne Sağlık bitoşum :*

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?