Adana Sohbet

Adana Sohbet

Sayın adanalılar bu yazımızda sizler için açılmış olan özel odamızdan adana sohbet odasından bahsetmek istiyoruz. Her illin kendine özgün güzeliyi vardır. En güzel illerimizden olan adana ilimiz 01 adana 81 ilimizin birincisi olan ve bulundu yer açısındanda çok güzel bir yere sahip bir il olarakta bilinmektedir. Siz değerli adanalı sevgili dostlarımız için açılan adana sohbet odasından bahsetmek istersek neler var neler yapabilirsiniz, yada nasıl isim almayalıyım gibi sorularınızın olduğunu var sayarsak her birini teker teker sizlere anlatıcam. Şimdi her insan kendi olduğu yerden bir bay yada bir bayanla tanışıp sohbet etmek ister işte bizde bunu sağlıyoruz.Kendi yaşamış olduğunuz şehrin güzel bayanları ve yakışklı beyleri ile sohbet etmek istiyor iseniz tam yerindesiniz. Diyelimki google’de şu kelimeleri  adana sohbet , adana sohbet sitesi , adana sohbet odaları , adana sohbet siteleri , adana mobil sohbet , adana bay sohbet , adana bayan sohbet , adana sohbet odası gibi aramaları yaparken sitemiz Askimiz.net ile karşılaştınız yapmanız gereken çok basit sitemiz size giriş kısmında yada bu makalemizi okudunuz vakit’te siz şunu görebilirsiniz Sohbet ‘te bağlan resimini görüceksiniz orada size rumuz (takma isim) ve şifre sorulucaktır. Tabi siz yeni katılım yaptınız için şifreniz olmuyacağı için şifre kısmını boş bırakarak sadece sizin kişilinizi ifade edicek bir rumuz alarak  adana sohbet kanallarına giriş yaparak kişiler ile sohbete başlaya bilirsiniz.Tabi her sunucu ve site gibi adana sohbet sitesininde kuralları vardır. Bunlardan size bahsetmek istiyorum.

Site Kurallarımız

Her sunucun ve her sitenin kendine özgün kuralları vardır lakin kurallar hep aynıdır. Bunlar neler olabilir.Bir sitede barınmak ve yeni insanlar ile tanışmak istiyor iseniz bu kurallara uymanız gerekmektedir. Kurallarımızı sırası ile sizlere yazarak daha iyi bir ortamda seviye içinde sohbet etmenizi istiyoruz.

  1. badnick olmayan bir isim ile giriş sağlamak. Badnick nedir ? Bilmeyen kullanıcılarımız için kısaca açıklayalım. Küfür yada karmasık isimler anlamına gelmektedir. Örnek vericek olursak aktfkadir , sertssk , gaye gibi isimler badnick olarak algılandı için adana sohbet kanalı içinden direk ban yemektedir, buna dikat ediyoruz.
  2. Küfürlü Sohbet real hayatımızda yeri olmayan ama sürekli kullandımız pis kelimeler olarak ifade etmek istiyorum ve sitemiz içinde de küfürlü sohbet etmek kesinlikle yasaktır. Çünkü etrafını huzursuz eden kişiler bizim sohbet sitemizde sohbet edemez bu yüzden küfür kesinlikle yasaktır ki beyler için sölüyorum hiç bir bayan bunu sevmez değilmi. O yüzden ne yapıyoruz küfürsüz sohbet ediyoruz küfürlü sohbetlerde yönetici arkadaşlarımız ban atmaktadır.
  3. Kavga ve karışısındaki insanlarla dalga geçen kişiler , sunucu yönetimi tarafından işlem yapılır.
  4. Reklam hiç taviz vermedimiz bir durumdur.

Biz siz değerli kullanıcılarımızın güzel ortamda sohbet etmelerini ve daha yeni insanlarla tanışmanızı istedimiz için bu kurallarımızı koyduk Lütfen siz değerli kullanıcılarımızdan istedimiz bu verilen kurallara uymanızdır. Aksi taktirde Site yöneticileri tarafından ceza işlemi uygulanarak sunucumuzdan uzaklaşma alıcaksınız.  Sizlerde adana sohbet , adana sohbet sitesi , adana sohbet odaları , adana sohbet siteleri , adana mobil sohbet , adana bay sohbet , adana bayan sohbet , adana sohbet odası kanallarımızda hoş vakitler geçirebilirsiniz. Bu arada yorum  yazarak sitemize katkı sağlayabilirsiniz. Şimdiden hoş geldiniz Hoş güzel sohbetleriniz olsun..

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
165 okuma
31 Ekim, 2018
KerneL32
KerneL32

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?