Mobil sohbet ve Mobil sohbet Kavramı

mobil chat odası

Mobil Sohbet Kavramı

Ama oyun faaliyeti daha sonra gerek dansta, müzikte gerekse plastik sanatlarda ve resimde görüldüğü gibi, diğer sanatsal çalışmaların kaynağını oluşturmuştur. B. Croce,Sanat, oyun değilse de o türden bir faaliyetti demektir. Mobil sohbet kavramı günümüzde insanlar için oyuncak olmuştur. Çünkü ellerinden düşüremedikleri telefonlar sayesinde tuvallette bile chat ya da sohbet odalarına takılan insanların varlığı söz konusudur. İşte bu yüzden mobil sohbet bir çok şeyden daha çok rağbet gören ve benimsenen bir kavram haline gelmiştir. Ki insanlar tarafından kabul edilip yaygınlaşması da son derece normaldir.

Mobil Sohbetin Modası

Mobil sohbet bu kadar popüler olmasının en temel nedenini daha önceki bir çok yazımızda dile getirmiştil. Defalarca aynı şeyleri söylemenin lüzümu yok diyerekten biraz bu yazımızda saçlamak istiyorum. Her ne kadar sohbet ya da sohbet odalarındaki mevzular çoğu zaman gerçekten uzak olsa da insanlar her şeye rağmen güvenmek ve karşısındakinin samimiyetine inanmak inanmak istemektedirler. Çünkü reel hayatlrında bu güveni bu samimiyeti yitirdikleri için ve bunun açığını sanal aleminde chat odalarına gidermeye çalıştıkları için ister istemez konuştukları kişilere inaamak ve güvenmek istemektedirler.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
309 okuma
13 Mayıs, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?